http://gaziantepbilgisayar.net/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6395383.jpg http://gaziantepbilgisayar.net/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/9493256.jpg http://gaziantepbilgisayar.net/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/416265kurumsal.jpg http://gaziantepbilgisayar.net/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/452296q.jpg http://gaziantepbilgisayar.net/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/125169d1.jpg http://gaziantepbilgisayar.net/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/836745slide2.jpg http://gaziantepbilgisayar.net/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/502265slide3.jpg http://gaziantepbilgisayar.net/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/533659slide2.jpg

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

PDFYazdıre-Posta

Günümüzde ev ve işyerlerinde güvenliği sağlamak insanlar için hava ve su gibi bir ihtiyaç haline geldi. Artık birçok ev ve işyeri güvenlik kamera sistemleri ile izlenmekte, hem güvenliğiniz hemde işlerinizin işleyişi açısından, yapılan araştırmalar sonucunda işyerlerinde kamera sistemleri nin önemi ve faydası çok fazla, güvenlik sistemi ve kameralı kayıt sistemi kurulan işyerlerinde personellerin çalışma verimi artmaktadır, yapılan işin kaliteside bunun paralelinde artmaktadır. Tabi her işte olduğu gibi güvenlik sektöründe de çok dikkatli davranmak ve çalışacağınız firmayı seçmek çok önemli. Çalışacağınız firmanın hem ürünleri hemde satış sonrası desteğinin çok iyi araştırılması gerekiyor. Özellikle güvenlik gibi önemli bir konun sadece ucuz olsun şeklinde yapılan çalışmalar başınıza daha sonra büyük maaliyetler çıkarabilme ihtimalide çok yüksek.

                                                                                                          alt

 

 BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ SİSTEM HİZMETLERİ

Bakım Anlaşması

Sözleşmeli Teknik Servis
Sizde sözleşmeli müşterilerimiz arasına katılın ve hem daha ekonomik, hemde kesintisiz teknik servis hizmetine kavuşun. Ayrıca sözleşmeli müşterilerimiz için ekstra hizmetler ve ücretsiz özel bakımlar.

BİR TIK YANINIZDAYIZ

  • SUNUCULAR
  • FİBER ÜRÜNLERİ
  • DATA ÜRÜNLERİ
  • HAZIR PC
  • NETWORK CİHAZLAR
  • GÜVENLİK SİSTEMLERİ
  • KABLOSUZ ÇÖZÜMLER
  • DATA CİHAZLARI
  • SARF MALZEMELER


İLETİŞİM BİLGİLERİ

info@gaziantepbilgisayar.net
0342 232 19 97
0530 610 95 15
LUTFEN BIRIMLER İÇİN İLETİŞİM
BÖLÜME TIKLAYINIZ.
 

Gazimuhtarpaşa bul.İncilipınar Mah.Halı Sarayı no:39
Şehitkamil/GaziantepHİZMETLERİMİZ

Bakım Anlaşmalı Destek
Yerinde Teknik Destek
Ürün Satış & Destek
Web Tasarım & Destek
Sunucu Barındırma & Kiralama
Outsource (Dış Kaynak) Anlaşmalı Destek
Remote (Uzak) Destek
Bilişim Proje Danışmanlık
Yazıcı & Faks Cihazları Tamir ve Bakımı

Abone Olİçerik Tıklama Görünümü : 53432