http://gaziantepbilgisayar.net/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6395383.jpg http://gaziantepbilgisayar.net/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/9493256.jpg http://gaziantepbilgisayar.net/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/416265kurumsal.jpg http://gaziantepbilgisayar.net/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/452296q.jpg http://gaziantepbilgisayar.net/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/125169d1.jpg http://gaziantepbilgisayar.net/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/836745slide2.jpg http://gaziantepbilgisayar.net/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/502265slide3.jpg http://gaziantepbilgisayar.net/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/533659slide2.jpg

SUNUCU SERVER KURULUMLARI

PDFYazdıre-Posta

 

 

Sunucu her zaman kullanılabildiğinden, çalışanlar her yerden, her zaman ve herhangi bir aygıttan bilgiye erişebilir, bu şekilde işletmenizin verimliliği artar. Müşterilerinizle güvenli şekilde bağlantı kurma Server, işletmelerin kendi müşterileriyle güvenle bağlantı kurmasına ve her bağlantının kalitesini iyileştirmesine yardımcı olur. İşletmeler, özelleştirilmiş araçlar ve akış ortamı gibi esnek iletişim yöntemleri kullanarak, hizmetlerini ve iletişim araçlarını müşterilerin gereksinimlerini karşılayacak şekilde uyarlayabilirler.

Windows .NET Server 2003, Windows 2000 tabanlı sunucularla birlikte çalışabilir. Zaten Windows 2000 Server kullanıyorsanız, kolayca Server'a yükseltme yapabilir ve sunduğu çok sayıdaki gelişmiş özellikten yararlanabilirsiniz.

A) Domain yapısının oluşturulması,
B) DHCP servisinin aktivite edilmesi,
C) SMTP ve POP3 Servislerinin konfigürasyonu,
D) Activ Director yapısının firmaya ve isteğe göre konfigüre edilmesi,
E) Güvenlik Politikaları gibi bir çok servisin konfigüre edilmesini kurulum sırasında yapmaktayız. Diğer servilerin konfigüre edilmesi ve ayrıntılı bilgi için bizi arayın…

1- ISA Server kurulumu ile de; Kullanıcıların internet’te yaptığı işlerin güvenliğini sağlayabilir, onları izleyebilir, intranet uygulamalarınızın güvenliğini sağlar , VPN bağlantılarınızın daha etkin güvenli bir ortamda çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca cache özelliği ile de web sayfalarını daha hızlı gezebilirsiniz.(daha ayrıntılı bilgi için bizi arayın…)

2- SUS ve WUS server kurulumu ile de; Tek merkezden yüzlerce makinenizin Microsoft yazılımlarınızın güncellemesini yada Windows işletim sistemi güncellemelerini yapabilirsiniz. Buda size güncelleme sırasında oluşabilecek güvenlik açıklarının önüne geçmesine sebep olduğu gibi çok ciddi zaman kayıplarının da önüne geçmiş olacaksınız.( daha ayrıntılı bilgi için bizi arayın..)

3- Exchange server Kurulumu ile de ; Şirketinizin iç ve dış mail trafiğini kontrol altına almış olursunuz. Böylelikle spam mailleri engeller zararlı virüslerin mail yoluyla sisteminize girmesini engellerseniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

info@gaziantepbilgisayar.net
0342 232 19 97
0530 610 95 15
LUTFEN BIRIMLER İÇİN İLETİŞİM
BÖLÜME TIKLAYINIZ.
 

Gazimuhtarpaşa bul.İncilipınar Mah.Halı Sarayı no:39
Şehitkamil/GaziantepHİZMETLERİMİZ

Bakım Anlaşmalı Destek
Yerinde Teknik Destek
Ürün Satış & Destek
Web Tasarım & Destek
Sunucu Barındırma & Kiralama
Outsource (Dış Kaynak) Anlaşmalı Destek
Remote (Uzak) Destek
Bilişim Proje Danışmanlık
Yazıcı & Faks Cihazları Tamir ve Bakımı

Abone Olİçerik Tıklama Görünümü : 53430